Fejlödö kapcsolatok a TDM Szövetség és az RMI-k között

2011-10-24 08:27
A Magyar TDM Szövetség az elmúlt időszakban örömmel fogadta az MT Zrt. regionális marketingigazgatóinak egyre élénkebb érdeklődését a TDM folyamatokkal kapcsolatban.
A Balatoni Regionális TDM Szövetség, mint első regionális TDM szervezet példáján felbuzdulva egyre több RMI keresi meg a TDM Szövetséget, hogy a megvalósíthatónak tűnő alternatívákat megvitassák a saját régiójuk vonatkozásában is.

A TDM Szövetség örömmel tapasztalja, hogy a kölcsönösen konstruktív gondolkodásban az RMI-vezetők a régiójuk TDM helyzetét is figyelembe véve kívánnak részesei lenni az alulról építkező folyamat manapság sorra kerülő regionális szintjének létrehozatalában. Ezen eszmecserék egyúttal első kézből szerzett tapasztalatokat is jelentenek a TDM Szövetség számára a készülő turizmus törvényben a regionális TDM szervezetekkel kapcsolatos szabályozás kialakításához.