Adóváltozásokhoz kapcsolódó adatgyűjtést szervez a Szövetség

2015-01-29 14:28
Már bizonyára értesültek róla, hogy az idegenforgalmi adó állami kiegészítésének változásai több helyen negatívan érinthetik az önkormányzat, ezáltal a TDM szervezetek költségvetését.
A közeljövőben több megbeszélésen lesz alkalmunk a problémát közvetlenül az NGM, illetve Ruszinkó Ádám helyettes államtitkár felé jelezni. Célunk, hogy még az önkormányzatok 2015. évi költségvetésének elfogadása előtt megtehessük a szükséges lépéseket, és megszülethessen egy mindenki számára elfogadható megoldás.

Ahhoz, hogy eredményesen tárgyalhassunk, adatokra van szükségünk, ezért kérjük, hogy a lehető legrövidebb időn belül vegyék fel a kapcsolatot a helyi önkormányzatokkal, egyeztessenek velük, kit, hogyan érint a rendelkezés, majd mielőbb legyenek kedvesek kitölteni az ezen a linken elérhető, egyszerű kérdőívet, hogy összesíthessünk.

A probléma súlyára való tekintettel kérjük, hogy péntekig válaszoljanak a kérdésekre.

Köszönettel és üdvözlettel:

Semsei Sándor
elnök

Tel.: 70/94-95-177
Honlap: www.tdmszovetseg.eu
Lev. cím: 2483 Gárdony, Szabadság u. 20-22.